Schorzenia dotykające skórę oraz włosy i paznokcie, a także dające objawy na ww. są niezwykle problematyczne dla Pacjentów, ponieważ powodują dyskomfort za sprawą nieestetycznego wyglądu. Dziedziną medycyny, która zajmuje się rzeczonymi dolegliwościami jest dermatologia, którą w naszej przychodni reprezentuje lekarz dermatolog.

Szereg badań, które realizujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, a także tradycyjne oraz innowacyjne metody leczenia zapaleń skóry, skórnych dolegliwości alergicznych, zmian nowotworowych i chorób o podłożu ogólnoustrojowym, które zalecamy naszym Pacjentom podyktowane są zawsze rzetelną diagnozą, wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na przestrzeni wieloletniej praktyki lekarskiej.

W wypadku pojawienia się na skórze oraz jej przydatkach jakichkolwiek zmian o niepokojącym wyglądzie zalecamy wizytę u specjalisty. Nasz dermatolog służy pomocą.

Szkoła rodzenia

U nas przygotujesz się do tego ważnego momentu jakim jest poród i opieka nad noworodkiem.

Celem programu jest przygotowanie kobiet w ciąży do porodu naturalnego oraz pełnienia nowej roli związanej z pojawieniem się dziecka.

W bezpłatnych kursach udział wziąć mogą kobiety płacące podatki w Warszawie, albo zameldowane na stałe lub czasowo, a także podopieczne domów matki i dziecka finansowane przez miasto.

Program zajęć

Realizacja programu przewidywana jest od 21 czerwca 2017r.

Więcej informacji