AAAkonkrast ikona

Poznaj nas

O nas

Przychodnia CITYMED działa od 1 marca 2007 roku. Nasza podstawowa działalność to świadczenie usług podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ. Dzięki wybitnym specjalistom, ich wytężonej pracy
i oddaniu, a także wysiłkom organizacyjnym, udało się nam zdobyć grono lojalnych pacjentów, którzy nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez internistów czy pediatrów z CITYMED.

1 listopada 2013roku otworzyliśmy filię dla dzieci przy Alei Rzeczypospolitej 18. Jesteśmy dumni z tego miejsca. Dwa wejścia dla dzieci zdrowych i chorych, przyjazne wnętrza i przede wszystkim profesjonalny personel medyczny daje gwarancję najwyższej jakości pracy.


W ramach uzupełnienia naszej oferty medycznej proponujemy też Państwu komercyjne usługi lekarzy specjalistów oraz szeroki zakres diagnostyki. Wykonujemy badania USG, w tym USG stawów biodrowych dla dzieci oraz badania dopplerowskie. W trosce o Państwa posiadamy holter EKG i holter ciśnieniowy oraz spirometr. Na miejscu mogą wykonać Państwo wszelkie badania analityczne, które są niezbędne dla dokładnego określenia stanu zdrowia. Wszystko w bardzo rozsądnych cenach!


Możemy pochwalić się stałym i szybkim rozwojem w dziedzinie medycyny pracy oraz badań dla kierowców. Współpracujemy z wieloma firmami, szkołami oraz instytucjami, nie tylko
z terenu Wilanowa, ale całej Warszawy. Naszym dodatkowym atutem są korzystne warunki, jakie oferujemy pracodawcom – ceny i elastyczne podejście do Ich indywidualnych oczekiwań.


Przed nami nowe wyzwania – mamy nadzieję, że wspólnie z naszymi pacjentami uda się nam je zrealizować. Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi dotyczące naszej pracy
i rozwoju.

A tymczasem życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia!

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Citymed, Warszawa ul. Sobieskiego 18 w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".