AAAkonkrast ikona

Lekarze POZ dla dorosłych, Przychodnia CITYMED ul. Sobieskiego 18

 Krzysztof Cegiełka

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację z interny odbył w Szpitalu Grochowskim w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Uczestnik wielu kursów z zakresu usg. Wykonuje szeroki wachlarz badań usg, w tym także echo serca i badania dopplerowskie. Jest kierownikiem Przychodni CITYMED.

 Katarzyna Kasprzycka

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. Ma doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

 Sławomir Wojciechowski

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych odbył w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. Posiada długoletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

 Ewelina Duraj

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizację z medycyny rodzinnej odbywa w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

 Anna Apanel-Kotarska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z reumatologii odbywa w Narodowym Instytucie Geriatrii, reumatologii i Rehabilitacji  Warszawie.

 Ewa Wasiutyńska

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i rehabilitacji ogólnej. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

 Anna Kukla-Szewczyk

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Wpisana do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne oraz wydających orzeczenia dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców.

 Gertruda Eichstaedt

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny lotniczej. Posiada doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne. Wpisana do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne oraz wydających orzeczenia dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców.

Lekarze POZ dla dzieci, filia Aleja Rzeczypospolitej 18

 Dagmara Janus-Musiatowicz

Absolwentka Akademii medycznej w Lublinie. Posiada specjalizację z pediatrii. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne. Ukończyła kurs laktacyjny i wykonywania badań USG.

 Agnieszka Kasprzycka

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizację z zakresu pediatrii. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

 Joanna Łoboda

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie i specjalizację w zakresie pediatrii zdobywała w Państwowym Szpitalu Klinicznym im. prof. Michałowicza w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprawowaniu ambulatoryjnej opieki nad małymi pacjentami.

 Katarzyna Grzywna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie i specjalizację w dziedzinie pediatrii  zdobywała w klinice pediatrii Żywienia i chorób metabolicznych Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

 Dorota Moroz-Ładniak

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada specjalizację z zakresu pediatrii. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

 Ewa Gawrychowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu pediatrii. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Citymed, Warszawa ul. Sobieskiego 18 w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".