AAAkonkrast ikona

Lekarze specjaliści przyjmujący komercyjnie

 Marek Kowalewski – kardiolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych  i kardiologii. Pracuje w Instytucie Kardiologii w Warszawie jako kardiolog interwencyjno-zabiegowy. Posiada także doświadczenie ambulatoryjne.

 Joanna Latek-Książek – kardiolog

Absolwentka uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację z zakresu kardiologii odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w warszawie, gdzie nadal pracuje. Wykonuje badania echo serca.

 Krzysztof Sikora – chirurg ogólny

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej. Odbył staż z chirurgii ogólnej w Monach University Departament of Surgery w Melbourne w Australii. Uzyskał umiejętności wykonywania badań endoskopowych i kolonoskopowych. Jest autorem i współautorem prac naukowych poświęconych tematyce medycznej.

 Aneta Fiderkiewicz – endokrynolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista w zakresie chorób wewnętrznych i endokrynologii.  Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii CSK MSW w Warszawie oraz w przychodniach. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach z zakresu endokrynologii. Ukończyła kursu wykonywania USG tarczycy.

 Beata Sikora – ginekolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu ginekologii. Obecnie pracuje w Szpitalu Specjalistycznym Inflancka im. Krysi Niżyńskiej – „Zakurzonej” SPZOZ w Warszawie. Dodatkowo posiada doświadczenie w pracy ambulatoryjnej.

 Marta Wróblewska-ginekolog

Absolwentka Akademii medycznej w Warszawie , specjalizacja położnictwo-ginekologia.

Pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Dodatkowo posiada doświadczenie ambulatoryjne. W 2010 roku uzyskała dyplom lekarza medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi  z zakresu  ginekologii estetycznej oraz anty-aging.

 Danuta Dąbrowska -dermatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii zdobyła w Klinice Dermatologicznej w Warszawie. Posiada długoletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne, także w pracy za granicą: w Maroko i we Francji.

 Wojciech Żakiewicz – ortopeda

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządu ruchu: konsultacje, leczenie zachowawcze i operacyjne, a także USG stawów biodrowych u niemowląt.
Od 4 lat specjalizuję się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego. Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym Wydziału Lekarskiego, English Division oraz Ratownictwa Medycznego
Od ok 2 lat zajmuję się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów.

 Izabella Szydłowska-Belniak – laryngolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista w zakresie otolaryngologii. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

 Anna Piórkowska- Jarota – neurolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada  specjalizację z zakresu neurologii. Ma doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Wykonuje badania usg tętnic szyjnych.

 Katarzyna Kowalska – Bylak  – okulista

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację z zakresu okulistyki zdobyła w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu retinopatii cukrzycowej, zwyrodnieniu plamki oraz innych schorzeniach siatkówki.

 Cezary Wójtowicz – okulista

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu okulistyki. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne. Wykonuje badanie usg oka.

 Anna Kukla-Szewczyk – medycyna pracy

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Wpisana do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne oraz wydających orzeczenia dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców.

 Gertruda Eichstaedt – medycyna pracy

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny lotniczej. Posiada doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne. Wpisana do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne oraz wydających orzeczenia dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców.

 Teresa Pawłowska – medycyna pracy

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Wpisana do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne oraz wydających orzeczenia dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Citymed, Warszawa ul. Sobieskiego 18 w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".