AAAkonkrast ikona

Wojciech Żakiewicz – ortopeda, radiolog

Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządów ruchu- udziela konsultacji, zajmuje się kompleksowo leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń narządów ruchu. Od 4 lat specjalizuje się w chorobach i leczeniu stanu kolanowego. Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie, w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.

Od około 2 lat zajmuje się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów.

W ramach poradni preluksacyjnej wykonuje badania ortopedyczne oraz USG stawów biodrowych, zajmuje się profilaktyką i ewentualnym leczeniem dysplazji stawów biodrowych.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu medycznego. Starszy asystent w Katedrze i KliniceOrtopedii i Traumatologii Narzadów Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul. Lindley’a. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym wydziału lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Citymed, Warszawa ul. Sobieskiego 18 w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".