Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów człowieka, o który bezsprzecznie należy dbać, a okulistyka to gałąź medycyny, która skupia się na rzeczonym wzroku, jego budowie, czynnościach oraz diagnostyce i leczeniu.

W naszej przychodni mogą Państwo zadbać o kondycję swoich oczu. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, realizujemy bardzo szeroki zakres usług, a każdy okulista zatrudniony w Citymed to wykwalifikowany lekarz z doświadczeniem, który zadba o Państwa w profesjonalny sposób. Świadczymy zarówno konsultacje profilaktyczne, jak i konsultacje dla pacjentów przed i po zabiegach operacyjnych w oparciu o nowoczesne aparaty diagnostyczne.

Nikogo nie trzeba z pewnością przekonywać jak ważnym zmysłem jest wzrok. Dlatego otoczmy go odpowiednią, tj. specjalistyczną troską. Okulista w przychodni Citymed serdecznie zaprasza.

Szkoła rodzenia

U nas przygotujesz się do tego ważnego momentu jakim jest poród i opieka nad noworodkiem.

Celem programu jest przygotowanie kobiet w ciąży do porodu naturalnego oraz pełnienia nowej roli związanej z pojawieniem się dziecka.

W bezpłatnych kursach udział wziąć mogą kobiety płacące podatki w Warszawie, albo zameldowane na stałe lub czasowo, a także podopieczne domów matki i dziecka finansowane przez miasto.

Program zajęć

Realizacja programu przewidywana jest od 21 czerwca 2017r.

Więcej informacji