Dobry chirurg w Warszawie? Zapraszamy do CITYMED!

CITYMED Aktualności

Jesień to czas, kiedy wielu z nas potrzebuje pomocy chirurga – wówczas to zauważamy u siebie niekoniecznie przyjemne „pamiątki” z wakacji, takie jak wrastające paznokcie czy zmiany skórne. W ich leczeniu pomoże właśnie chirurg – zapraszamy więc do warszawskiej przychodni CITYMED!

W stereotypowych opiniach chirurgia to dział medycyny zajmujący się poważnymi, skomplikowanymi operacjami w obrębie organizmu człowieka, nierzadko ratującymi życie czy przywracającymi zdrowie lub sprawność. Owszem, chirurg wykonuje takie zabiegi, jednak istnieje również coś takiego, jak chirurgia ogólna – w jej ramach lekarz zajmuje się szeroko rozumianymi ingerencjami w ludzkie ciało, ale większość zabiegów wykonywana jest ambulatoryjnie w znieczuleniu miejscowym.

Chirurg pomoże w powakacyjnych przypadłościach

Jesienią pomocy chirurga często szukają pacjenci, którzy zauważają u siebie wrastające paznokcie, Mogą być one efektem noszenia efektownie wyglądających, ale nie zawsze wygodnych sandałów na wysokim obcasie albo grzybicy paznokci, którą nietrudno zarazić się na plaży czy w hotelowym basenie. Chirurg z przychodni CITYMED wytnie brzeg wrastającego paznokcia wraz z łożyskiem, dzięki czemu odrasta on w sposób prawidłowy.

Innym powodem wizyty u chirurga mogą być zmiany skórne – efekt np. zbyt długiego przebywania na słońcu. Lekarz obejrzy zmiany, usunie ją i zaopatrzy ranę, a w razie potrzeby zaleci badanie histopatologiczne wyciętej tkanki, by wykluczyć jej charakter nowotworowy.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej poradni chirurgicznej!