O nas admin

Przychodnia CITYMED działa od 1 marca 2007 roku. Nasza podstawowa działalność to świadczenie usług podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ. Dzięki wybitnym specjalistom, ich wytężonej pracy i oddaniu, a także wysiłkom organizacyjnym, udało się nam zdobyć grono lojalnych pacjentów, którzy nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez internistów czy pediatrów z CITYMED.

1 listopada 2013 roku otworzyliśmy filię dla dzieci przy Alei Rzeczypospolitej 18. Jesteśmy dumni z tego miejsca. Dwa wejścia dla dzieci zdrowych i chorych, przyjazne wnętrza i przede wszystkim profesjonalny personel medyczny daje gwarancję najwyższej jakości pracy.

W ramach uzupełnienia naszej oferty medycznej proponujemy też Państwu komercyjne usługi lekarzy specjalistów oraz szeroki zakres diagnostyki. Wykonujemy badania USG, w tym USG stawów biodrowych dla dzieci oraz badania dopplerowskie. W trosce o Państwa posiadamy holter EKG i holter ciśnieniowy oraz spirometr. Na miejscu mogą wykonać Państwo badania analityczne, które są niezbędne dla dokładnego określenia stanu zdrowia. Wszystko w bardzo rozsądnych cenach!

Możemy pochwalić się stałym i szybkim rozwojem w dziedzinie medycyny pracy oraz badań dla kierowców. Współpracujemy z wieloma firmami, szkołami oraz instytucjami, nie tylko z terenu Wilanowa, ale całej Warszawy. Naszym dodatkowym atutem są korzystne warunki, jakie oferujemy pracodawcom – ceny i elastyczne podejście do Ich indywidualnych oczekiwań.

Przed nami nowe wyzwania – mamy nadzieję, że wspólnie z naszymi pacjentami uda się nam je zrealizować. Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi dotyczące naszej pracy i rozwoju. A tymczasem życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia!