Psycholog admin

Psycholog dziecięcy i dla dorosłych Mokotów, Wilanów, Stegny, Sadyba w Citymed

Skuteczne terapie dla dzieci, młodzieży a także terapie nerwic i leczenie depresji.

Potrzebujesz pomocy psychologa? Skorzystaj z wsparcia CITYMED!

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ - 22 120 20 03 / 22 742 16 53

Dzisiejsze czasy sprzyjają zagubieniu się we własnych myślach i emocjach. Ciągły pośpiech, rozluźnienie więzi rodzinnych, wirtualizacja relacji międzyludzkich, mobbing w pracy - te sytuacje bardzo mocno mogą wpłynąć na naszą samoocenę czy poczucie bycia akceptowanym. Możemy paść ofiarami wypadków losowych: możemy zostać napadnięci, możemy stracić pracę, być nie akceptowani przez rówieśników w szkole, zostać zdradzeni, oszukani lub nie móc pogodzić się ze śmiercią kogoś bliskiego. Wszystkie te problemy mogą dotknąć ludzi w każdym wieku i doprowadzić do prawdziwego spustoszenia w ich psychice. Zwrócenie się o pomoc to nie wstyd - to odwaga. I najważniejszy krok na drodze do odzyskania równowagi. Jeżeli więc czujesz, że przestajesz dawać sobie radę, tracisz kontrolę nad swoim życiem, ciągle funkcjonujesz w stresie i lęku, przygniata Cię ciężar codzienności lub w jakiś inny sposób czujesz się źle i nie potrafisz określić źródła swojego cierpienia, nie zwlekaj - umów się na konsultację psychologiczną.

Psycholog posiada specjalistyczną wiedzę, która pozwoli mu stwierdzić, gdzie leży problem, a potem dostosować do niego rodzaj terapii. Pamiętaj, że w gabinecie psychologicznym nic nie dzieje się bez Twojej zgody, a proces terapeutyczny zawsze będzie przebiegał w tempie dopasowanym do Twoich potrzeb. Każdego psychologa obowiązuje tajemnica terapeutyczna, więc możesz mieć pewność, że żaden z Twoich sekretów nie wyjdzie poza ściany gabinetu.

Twoje zdrowie psychiczne po COVID-19

Problemy zdrowotne, które pojawiają się w konsekwencji zachorowania na COVID-19 to nie tylko dolegliwości natury fizycznej. Długotrwałe osłabienie, duszności, zaburzenia pracy serca czy osłabienie układu immunologicznego to naturalnie ogromny problem, którego nie należy bagatelizować. Niemniej jednak koronawius oraz długotrwała pandemia COVID-19 pozostawia również ślad w psychice. Taki dolegliwości jak lęki, depresja, zaburzenia snu czy zespół stresu pourazowego są niestety nader częste. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty. Nie trwać w poczuciu bezsilności i udać się do psychologa, który udzieli profesjonalnego wsparcia.

Psycholog Warszawa Mokotów - oferta

terapia dla dorosłych;
terapia dla dzieci;
terapia dla młodzieży;
leczenie nerwicy;
leczenie lęku;
leczenie depresji;
leczenie zaburzeń psychicznych.

Psycholog Mokotów, Wilanów, Sadyba, Stegny – Pytania i odpowiedzi

Nasz zespół doświadczonych psychologów - psycholog dziecięcy Mokotów, psycholog dziecięcy Sadyba, psycholog dziecięcy Stegny, psycholog dziecięcy Wilanów to doświadczeni specjaliści, którzy pomagają dzieciom w każdym przedziale wiekowym. Pierwsze spotkanie to konsultacja psychologiczna podczas której zapoznajemy się z naszymi małymi pacjentami. Uważnie słuchamy rodziców oraz obserwujemy zachowanie ich pociech. Następnie przystępujemy do całościowej diagnozy funkcjonowania dziecka. Diagnoza kończy się wystawieniem opinii. Następnie proponujemy rodzaj, czas trwania oraz koszt terapii, która wesprze Malucha w jego rozwoju. Jeśli zauważasz zmiany w zachowaniu swojego dziecka, Twoje dziecko posiada problemy w nawiązywaniu kontaktów społecznych lub przejawia agresję wobec innych dzieci albo siebie - zgłoś się do naszego psychologa dziecięcego. Każda chwila jest bardzo cenna.
Nasi specjaliści - zarówno psycholodzy dla dzieci jak i psycholodzy dla osób dorosłych przyjmują pacjentów w dzielnicach: Mokotów, Sadyba, Stegny oraz Wilanów. Często jednak spotykamy się z klientami, którzy pochodzą z całej Warszawy ponieważ większość naszych klientów pochodzi z polecenia. Dziękujemy za zaufanie.
Skuteczność leczenia depresji zależy od wielu czynników. Najważniejsza jednak jest Twoja głowa, nastawienie i chęć poprawy swojego życia. Wierzymy, że Twoja motywacja jest duża. Jeśli masz problem z motywacją - popracujemy nad nią. Sama Twoja obecność, to, że czytasz ten tekst to już duży sukces. Skuteczność terapii zależy także od stopnia nasilenia zaburzeń, od Twojej osobowości i od wielu innych czynników, które są diagnozowane podczas konsultacji na pierwszym spotkaniu z psychologiem. Ważny jest czas - nie czekaj i zacznij diagnozę jeszcze dziś.
Jeszcze dzisiaj. Każda godzina bez skutecznej terapii tylko pogłębia Twój lęk i niepokój. To może prowadzić do ataków paniki, ciągłego smutki a co za tym idzie - depresji. Jeśli posiadasz postawioną opinię od psychologa i wiesz, że to nerwica to rozpocznij terapię. Większość przypadków nerwicy można skutecznie i szybko wyleczyć. Nie pozwól by zawłądnęła Twoim życiem i myślami. Zapraszamy do naszych gabinetów - Mokotów, Sadyba, Wilanów, Stegny na konsultację z psychologiem dla dorosłych. Pragniemy Ci pomóc - jesteśmy dla Ciebie.
Psycholog nie jest lekarzem jednak wie jak funkcjonuje ludzka psychika, ma kwalifikacje pozwalające przeprowadzać testy psychologiczne. Psycholog zaleca stosowanie terapii, która pomaga w leczeniu chorób z zakresu zaburzeń psychologicznych takich jak leczenie depresjii lub leczenie nerwicy. Psychiatra to lekarz, który posiada ukończone sześcioletnie studia medyczne ze specjalizacją z psychiatrii. Posiada także praktykę na oddziale szpitala psychiatrycznego, może wypisywać pacjentom recepty a także wystawiać zwolnienia lekarskie. Warto zaznaczyć, że często psycholodzy i psychiatrzy współpracują ze sobą, wzajemnie się uzupełniając.

Opinie klientów o naszych psychologach

Potrzebujesz pomocy psychologa? Skorzystaj z wsparcia CITYMED!

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ - 22 120 20 03 / 22 742 16 53

Naszą stronę znajdziesz w Google na frazy: psycholog dla dzieci Mokotów, psycholog dla dzieci Sadyba, psycholog dla dzieci Stegny, psycholog dla dzieci Wilanów, psycholog dorośli Mokotów, psycholog dorośli Sadyba, psycholog dorośli Stegny, psycholog dorośli Wilanów, psycholog dziecięcy Mokotów, psycholog dziecięcy Sadyba, psycholog dziecięcy Stegny, psycholog dziecięcy Wilanów, psycholog leczenie depresji Mokotów, psycholog leczenie depresji Sadyba, psycholog leczenie depresji Stegny, psycholog leczenie depresji Wilanów, psycholog Mokotów, psycholog Sadyba, psycholog Stegny, psycholog terapia nerwicy Mokotów, psycholog terapia nerwicy Sadyba, psycholog terapia nerwicy Stegny, psycholog terapia nerwicy Wilanów, psycholog Wilanów