Medycyna pracy

Proponujemy wszystkie świadczenia wymagane przez Kodeks Pracy


BADANIA MEDYCYNY PRACY
  • wstępne, okresowe, kontrolne
  • sanitarno – epidemiologiczne
  • wysokościowe
  • do prawa jazdy
  • pracowników szkół i przedszkoli
  • sędziów, prokuratorów, kuratorów, komorników, ławników
  • operatorów wózków widłowych i sprzętu budowlanego
  • osób narażonych zawodowo na promieniowanie jonizujące

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, szkoły, przedszkola, fundacje, organizacje pozarządowe oraz sklepy. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, sprawną organizację i wykonywanie usług zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Koszt wizyty u lekarza medycyny pracy to jedyne 80 zł, u lekarza specjalisty w ramach medycyny pracy 80 zł. W przypadku podpisania umowy z pracodawcą ceny mogą ulec obniżeniu.

Adres przychodni medycyny pracy:

Citymed NZOZ Przychodnia Lekarzy Rodzinnych

ul. Sobieskiego 18 (róg Nałęczowskiej)

02-957 Warszawa

tel.: (022) 120-20-03

 Medycyna pracy Warszawa zgodna z podstawami prawnymi Prowadzone przez nas badania profilaktyczne są w pełni zgodne z obowiązującymi [1] pracodawców podstawami prawnymi. Szczegółowe informacje: biuro@citymed.waw.pl. [1] Dz.U. 1996 nr 69 poz. 332, rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy [pobierz .PDF]. Szybki kontakt w sprawie medycyny pracy w Warszawie Prowadzę firmę w Warszawie. Wysyłam zapytanie o ofertę medycyny pracy »

Szkoła rodzenia

U nas przygotujesz się do tego ważnego momentu jakim jest poród i opieka nad noworodkiem.

Celem programu jest przygotowanie kobiet w ciąży do porodu naturalnego oraz pełnienia nowej roli związanej z pojawieniem się dziecka.

W bezpłatnych kursach udział wziąć mogą kobiety płacące podatki w Warszawie, albo zameldowane na stałe lub czasowo, a także podopieczne domów matki i dziecka finansowane przez miasto.

Program zajęć

Realizacja programu przewidywana jest od 21 czerwca 2017r.

Więcej informacji