Specjaliści admin

LEKARZE SPECJALIŚCI PRZYJMUJĄCY KOMERCYJNIE

Marek Kowalewski - Kardiolog
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i kardiologii. Pracuje w Instytucie Kardiologii w Warszawie jako kardiolog interwencyjno-zabiegowy. Posiada także doświadczenie ambulatoryjne.

Joanna Latek-Książek - Kardiolog
Absolwentka uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację z zakresu kardiologii odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, gdzie nadal pracuje. Wykonuje badania echo serca.

Krzysztof Sikora – Chirurg ogólny
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej. Odbył staż z chirurgii ogólnej w Monash University Departament of Surgery w Melbourne w Australii. Uzyskał umiejętności wykonywania badań endoskopowych i kolonoskopowych. Jest autorem i współautorem prac naukowych poświęconych tematyce medycznej.

Aneta Fiderkiewicz - Endokrynolog
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista w zakresie chorób wewnętrznych i endokrynologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii CSK MSW w Warszawie oraz w przychodniach. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach z zakresu endokrynologii. Ukończyła kursu wykonywania USG tarczycy.

Beata Sikora - Ginekolog
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu ginekologii. Obecnie pracuje w Szpitalu Specjalistycznym Inflancka im. Krysi Niżyńskiej - "Zakurzonej” SPZOZ w Warszawie. Dodatkowo posiada doświadczenie w pracy ambulatoryjnej.

Marta Wróblewska - Ginekolog
Absolwentka Akademii medycznej w Warszawie , specjalizacja położnictwo-ginekologia.
Pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Dodatkowo posiada doświadczenie ambulatoryjne. W 2010 roku uzyskała dyplom lekarza medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej oraz anty-aging.

Wojciech Żakiewicz - Ortopeda
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządu ruchu: konsultacje, leczenie zachowawcze i operacyjne, a także USG stawów biodrowych u niemowląt.
Od 4 lat specjalizuję się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego. Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym Wydziału Lekarskiego, English Division oraz Ratownictwa Medycznego
Od ok 2 lat zajmuję się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów.

Izabella Szydłowska-Belniak – Laryngolog
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista w zakresie otolaryngologii. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

Katarzyna Kowalska-Bylak - Okulista
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację z zakresu okulistyki zdobyła w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu retinopatii cukrzycowej, zwyrodnieniu plamki oraz innych schorzeniach siatkówki.

Cezary Wójtowicz – Okulista
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu okulistyki. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne. Wykonuje badanie usg oka.

Anna Kukla-Szewczyk - Medycyna pracy
Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Wpisana do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne oraz wydających orzeczenia dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców.

Teresa Pawłowska – Medycyna pracy
Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. Wpisana do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne oraz wydających orzeczenia dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców.

Marek Kowalski - USG piersi, USG tkanek miękkich

Julita Daniel - Dermatolog

Katarzyna Kurczyk - Neurolog

Elżbieta Sajduda-Czaja - Okulista