POZ admin

LEKARZE POZ DLA DOROSŁYCH
Przychodnia CITYMED ul. Sobieskiego 18

Krzysztof Cegiełka
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację z interny odbył w Szpitalu Grochowskim w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Uczestnik wielu kursów z zakresu usg. Wykonuje szeroki wachlarz badań usg, w tym także echo serca i badania dopplerowskie. Jest kierownikiem Przychodni CITYMED.

Katarzyna Kasprzycka
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. Ma doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

Sławomir Wojciechowski
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych odbył w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. Posiada długoletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

LEKARZE POZ DLA DZIECI
Filia Aleja Rzeczypospolitej 18

Dagmara Janus-Musiatowicz
Absolwentka Akademii medycznej w Lublinie. Posiada specjalizację z pediatrii. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne. Ukończyła kurs laktacyjny i wykonywania badań USG.

Agnieszka Kasprzycka
Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizację z zakresu pediatrii. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.

Joanna Łoboda
Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie i specjalizację w zakresie pediatrii zdobywała w Państwowym Szpitalu Klinicznym im. prof. Michałowicza w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprawowaniu ambulatoryjnej opieki nad małymi pacjentami.

Ewa Gawrychowska
Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu pediatrii. Ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne.